امیرنیکخواه مستراکسپورتر مدرس

#امیرنیکخواه
#مستراکسپورتر
#مدرس
#مشاور

بدون دانش گسترده و دقیق درباره آنچه می‌فروشید، هیچ موفقیتی در فروش ممکن نیست. فروشندگان برتر، زیر و بم محصولات و خدماتشان را می‌شناسند و حتی بدون کاتالوگ‌ فروش و بروشورها می‌توانند خصوصیات آن‌ها را با جزئیات توضیح دهند.
باید مطمئن شوید هیچ‌کس نمی‌تواند سوالی درباره محصول یا خدمات شما بپرسد که نتوانید پاسخی شفاف و متقاعد‌کننده به آن بدهید.
زمانی که شما توان محصول خود در کمک به بهبود زندگی یا کار مشتریان را به وضوح می‌شناسید و می‌توانید پاسخی جامع و شفاف به هر سوال یا نگرانی احتمالی مشتری بدهید و وقتی اعتقاد عمیقی به ارزش محصول خود دارید، اعتبارتان افزایش می‌یابد.

@nikkhah_consulting
www.amirnikkhah.com

Instagram: https://instagram.com/nikkhah_consulting

#امیرنیکخواه
#مستراکسپورتر
#مدرس
#مشاور

♨ 30 بهمن، آخرین مهلت تحویل مدارک مربوط به مشوق‌های صادراتی سال 1399:

مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران آخرین مهلت ارسال و تحویل مدارک و مستندات مربوط به مشوق‌های صادراتی سال 99 را 30 بهمن‌ ماه اعلام کرد.

احسان قمری با بیان این خبر گفت: با توجه به ضرورت بررسی و دقت در پرداخت مشوق‌های صادراتی، این مهلت تمدید نخواهد شد.

وی همچنین گفت: براساس هماهنگی‌های انجام شده بیشترین پرداخت‌ها در حوزه زیرساخت‌های صادراتی استان‌ها و کمک سود تسهیلات صادرکنندگان انجام می‌شود و برای اولین بار دو بانک توسعه صادرات ایران و بانک کشاورزی براساس قرارداد عاملیت منعقده با سازمان توسعه تجارت ایران، نسبت به پرداخت کمک سود تسهیلات دریافتی صادرکنندگان اقدام می‌کنند.

قمری اضافه کرد: طی فراخوانی نسبت به اطلاع‌رسانی به بانک‌های عامل در خصوص انعقاد قرارداد عاملیت اقدام شد که در نهایت دو بانک فوق‌الذکر اعلام آمادگی کردند و این دو بانک بر اساس پرونده‌های ارسالی از سوی سازمان توسعه تجارت ایران، نسبت به واریز کمک سود تسهیلات به حساب صادرکنندگان اقدام خواهند کرد

دبیر کارگروه مشوق‌های صادراتی در پایان از کلیه صادرکنندگان درخواست کرد با مراجعه به تارنمای سازمان توسعه تجارت ایران به آدرس www.tpo.ir نسبت به تشکیل پرونده و ارائه درخواست به سازمان توسعه تجارت ایران یا سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها، صرفا تا پایان بهمن‌ماه مراجعه کنند.

@nikkhah_consulting
www.amirnikkhah.com

✅ ارتباط با ما:

ایمیل: me@amirnikkhah.com
واتساپ و تلگرام: 09059754312

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست