آموزش اصول پایه نتورک مارکتینگ

آموزش اصول پایه نتورک مارکتینگ

کتاب ارزشمند برنامه پرواز

نویسنده : برایان تریسی

مقدمه : کشف بزرگ

شاید بزرگترین کشف تاریخ بشری پایه و اساس فلسفه ، متافیزیک و روانشناسی این است که اندیش علت است و شرایط معلول.

آنچه در درون به آن فکر میکنید ، در بیرون متجلی میشود. شما بارها شنیده اید که برای موفق شدن باید کاری انجام بدهید که ضرورت دارد. برای انکه چیزی در بیرون بدست آورید ، باید ابتدا در درون به آن برسید. برای اینکه بتوانید دنیای بیرون خود را تغییر دهید ، باید دنیای درونتان را تغییر بدهید. گوته میگوید : برای اینکه بیشتر داشته باشید باید ابتدا بیشتر باشید.

به عبارت دیگر ، برای اینکه زندگی متفاوتی خلق کنید ، باید به شخص متفاوتی تبدیل شوید. باید بیاموزید و رشد کنید. باید از تجربیات ضروری برخوردار باشید تا به شما خرد و درایتی بدهند که از زندگی شگفت انگیزی برخوردار شوید. راه میانبر هم در کار نیست. باید شجاعت از زمین برخواستن داشته باشید بی آنکه تضمینی برای موفقیت وجود داشته باشد. باید پیشاپیش مصمم شوید تا به مقصد نهایی خود برسید.

پیچیده ترین موشکهای هدایت شونده که به سمت هدف پرواز میکنند ، باید ابتدا به هوا پرتاب شوند و به حرکت درآیند تا امکان هدایت آن به سوی هدف تعیین شده امکان پذیر باشد. به همین شکل ، قبل از اینکه بتوانید از همه نیروها و توانمندی های خود استفاده کنید ، باید ابتدا به حرکت در آیید. باید قدم اول را بردارید ، باید کاری صورت دهید ، باید بر ترس از شکست و نومیدی بلقوه غلبه کنید. باید از مکان امن و راحت خود بیرون بیاید و به حیطه نا امن برسید.

راز موفقیت این است ، زندگی شبیه سفر طولانی با هواپیماست. ابتدا باید بدانید که به کجا میخواهید بروید ، بعد سوار هواپیما بشوید و آنگاه به سمت مقصد از زمین جدا شوید. باید از قبل بدانید که در 99% موارد از مسیر خارج خواهید شد. وقتی شروع میکنید باید آمادگی آن را داشته باشید که آنقدر مسیر خود را اصلاح کنید تا به مقصد برسید.

وقتی دقیقا بدانید کی هستید ، چه میخواهید و به کجا میخواهید بروید 10برابر یک شخص متوسط کار ساز خواهید بود و با سرعت بیشتری به هدفهای خود خواهید رسید.

تقریبا همه ما دارای 4 هدف عمده هستیم ، اینها عبارتند از :

1. آمادگی جسمانی ، سلامت و عمر طولانی برخوردار باشیم.

2. از کاری که میکنیم لذت ببریم و در ازای آن دستمزد خوبی بگیریم.

3. با کسانی که دوستشان داریم و احترامشان میگذاریم رابطه خوبی داشته باشیم.

4. به استقلال مالی برسیم تا دیگر نگران پول نباشیم.

برچسب:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست