آموزش اصول پایه نتورک مارکتینگ

آموزش اصول پایه نتورک مارکتینگ

کتاب : بازاریابی شبكه‌ای یك دقیقه‌ای

نویسنده : مایکل جی کویین

 چگونه بیشترین سود را از تجارت خانگی‌تان بدست می آورید؟ ( قسمت دوم )

اكنون به بررسی روشی ساده برای بازاریابی شبكه‌ای میپردازیم.

برنامه‌ریزیی كنید و هر روز مطابق برنامه خود عمل نموده و به یاد داشته باشید كه با برنامه قدرت شما بیشتر میشود.

بر برنامه‌ای كه میریزید ثابت و پابرجا باشید.

دقیق فكر كرده و از هوش سرشارتان استفاده كرده و همیشه با مثال‌های موجود پیش بروید. 

با افراد به قدری كار كنید كه به اهداف سودمندشان برسند. وقت خود را برای تبدیل سیب به پرتقال هدر ندهید.

كار سختی است اگر بخواهید انسانی رویاگرایانه را به عملگرا مبدل سازید. اما میتوانید به انسانی عملگرا كه واقعا میخواهد كار كرده و به خودش كمك كند ، راه ایجاد تجارتی سودآور را با اعمال سازمان ‌یافته و برنامه‌ریزی شده نشان دهید. راه‌حل ایجاد سازمانی قوی ، بوجودآوردن قدرت تفكر بالاست تا بتواند بعنوان یك پیشرو قوی مردم را راهبری نمایید. یكی از كارهایی كه باید انجان دهید یافتن افرادی سخت‌ كوش همانند خودتان است تا بتوانید سازه‌ای سودآور در تجارت شبكه‌ای خود ایجاد نمایید.

تحرك و شهامت را در خود ایجاد كنید تا بتوانید گام‌های مؤثری برای تجارتی سودآور بردارید. چون شما مسلما انتظاراتی از همكار هایتان دارید پس حتما به این نكته توجه كنید كه هر كس نقاط ضعفی دارد بنابراین باید به آنها كمك كنید تا متوجه شوند كه راه‌های درست و غلط برای رسیدن به تجارتی موفق وجود دارد. 

راه درست این است كه مسائل موجود را ساده انگارید ، اما نه آنقدر ساده كه در ساختن و رشد آن كم كاری كنید. بازاریاب شبكه‌ای یك دقیقه‌ای برای هر چیزی تنها یك دقیقه وقت میگذارد. نمایش شجاعت در یك دقیقه ، القاء نمودن در یك دقیقه ، رهبری در یك دقیقه و تمجید در یك دقیقه و همه و همه در یك دقیقه قابل اجراست.

مردم را باور كنید. به آنها بگویید كه میتوانند در این كار موفق شوند. از آنها به خاطر اینكه با ما كار میکنند قدردانی نمایید. به آنها كمك كنید تا با پتانسیل موجود در درونشان اعمال برنامه‌ریزی شده انجام دهند. با یكدیگر كار كنید. از آنها تعریف كنید. اگر راجع به عدم موفقیت حرف میزنند به آنها شهامت لازم را القاء كنید. به همه اجازه دهید تا با سرعت دلخواهشان كار كنند. به آنها برای دیدن تصاویر بزرگ آینده كمك كنید. اگر میخواهید كارتان رشد سریع پیدا كند ، به دنبال افرادی باشید كه سریع كار میکنند.

پایان كار همیشه آن چیزی است كه میخواهید باشد. هیچ كس برای همیشه زنده نخواهد ماند. اگر دارای اهداف كوچكی هستید به اندازه تمام دنیا وقت دارید ، اما اگر اهداف بزرگی را در سر می پرورانید باید سریع‌تر كار كنید. بازاریاب شبكه‌ای یك دقیقه‌ای میداند كه زمان در حال پرواز است. امروز در فردا ذوب خواهد شد. اما چیزی كه تغییر نمیکند زمانی است كه در تجارت خود صرف میکنید.

مخلوط مناسبی از برنامه‌ریزی و كار بسازید. اگر خوب و صحیح كار كنید قطعا ثروتمند خواهید شد. اما اگر فقط برنامه‌ریزی بدون عمل داشته باشید و غرق رویاهایتان شوید هیچ پولی نصیبتان نخواهد شد. پول تنها نصیب كسانی میشود كه در كنار برنامه‌ریزی خود كار هم بكنند
 
خوشبختانه برای انجام این كار احتیاج به خرید دفتر كار و وسایلش ندارید. وقتی كارتان را آغاز كنید آشپزخانه شما میتواند دفتر كارتان شود. در این كار نیت باعث پیشبرد كار میگردد. كلید موفقیت استفاده از تجربه و حركت به سمت هدف است.
 
شاید اقوام و دوستانتان شما را از انجام چنین كارهای جدیدی باز دارند. شاید آنها میخواهند كه شما صدمه نبینید. آنها به شما خواهند گفت : بهتر است این كار را نكنی چون ممكن است موفق نشوی

برچسب:

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست